O společnosti

Elektro Urbánek.cz  je internetový nákupní dům provozovaný firmou Elektro Urbánek s.r.o., Zábřeh na Moravě / IČO: 26821168, DIČ: CZ26821168, jsme  plátci DPH /. V našem e-shopu naleznete výběr výrobků ze spotřební elektroniky, specializujeme se na prodej a instalace výrobků značky BOSE, která nabízí výborný zvukový zážitek. Ať už v oblasti ozvučení domácího kina, ozvučení vašeho PC nebo notebooku, sluchátek, zahrad či terasy až po ozvučení pro hudebníky, či nazvučení obchodních prostor, barů, sportovišť atd.

Můžeme Vám také nabídnout výrobky značky SAMSUNG a LG. Jelikož jsme dlouholetým partnerem těchto značek, je možno u nás zakoupit kompletní sortiment včetně prémiových modelů určených pouze pro vybrané prodejce.

Specializujeme se také na prodej velké bílé techniky (pračky, lednice, sporáky, myčky atd.) a to především značek WHIRLPOOL, BEKO, SAMSUNG, LG, MORA, a jiné. Celkově máme na prodejně Komenského vystaveno cca 100 modelů velké bílé techniky. Dále nabízíme kompletní sortiment Italských kávovarů DELONGHI a kuchyňských robotů KENWOOD. Na prodejně Komenského se také zabýváme prodejem vestavných spotřebičů (trouby, varné desky, myčky, atd…) a jejich sestavováním na míru za velmi výhodné ceny. Vystaveno máme více než 80 různých modelů vestavných spotřebičů. SLUŽBU SESTAVENÍ KUCHYŇSKÉHO SETU NA MÍRU JE MOŽNO VYUŽÍT I NA NAŠEM E-SHOPU. Pouze na tento email elektro.urbanek@centrum.cz
zašlete vaše požadavky, přání a mi Vám rádi poradíme případně pomůžeme s výběrem. Ceny jsou v případě sestavení setu řešeny individuálně.

Elektro Urbánek s.r.o. vlastní také maloobchodní kamennou prodejnu v Zábřehu na Moravě s více jak 20-ti letou tradicí. Od začátku se snažíme prodávat kvalitní elektrospotřebiče se zajištěným servisem a dopravou k zákazníkovi.

Firma Elektro Urbánek s.r.o. patří do celoevropské sítě odborných elektroprodejen Euronics, což je jistě zárukou kvalitní nabídky zboží, solidních cen a jistotou souvisejících služeb.

Elektro Urbánek s.r.o.
Nám.Osvobození 249/12
78901, Zábřeh na Moravě
tel: 583411158
e-mail: prodejna@sonymarket.cz
skype: urbánek.elektro
kontaktní osoba: Martin Chyťa

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 8:00 – 17:00

Sobota: 8:30 – 11:30

Neděle: Zavřeno

Prodejna s kompletním sortimentem. Specializace na televizory, notebooky, foto, kamery.

724 234 971
e-mail: obchod@elektrourbanek.cz

kontaktní osoba: Erik Baumann

Prodejna specializovaná na velkou bílou techniku, ledničky, pračky, sušičky, myčky, sporáky atd. Dále se specializujeme na sestavování kuchyňských setů na míru . Díky tomu že máme spotřebiče vystavené a nainstalované ve skutečných kuchyňských linkách může si je zákazník vyzkoušet a představit si jak bude spotřebič vypadat nainstalovaný.