O společnosti

Elektro Urbánek s.r.o.
nám. Osvobození 249/12, Zábřeh 789 01
IČO: 26821168
DIČ: CZ26821168
(jsme  plátci DPH)

Elektro Urbánek s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá prodejem a servisem elektroniky a domácích spotřebičů s více jak 20-ti letou tradicí. Nabízíme široký sortiment zboží od renomovaných značek, jako jsou Samsung, Liebherr, Beko, Whirlpool, Sage, Catler, Sencor a další. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům kvalitní produkty za výhodné ceny, spolehlivou dopravu s prémiovými službami a odborné poradenství. Máme vlastní prodejnu a showroom v lokalitě Zábřeh, nám. Osvobození 249/12, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet naše zboží.

Také provozujeme internetový obchod elektrourbanek.cz, kde najdete široký sortiment černého a bílého elektra, výhodné sety spotřebičů, které pro vás rádi sestavíme na míru a také pravidelné slevové akce. Jsme autorizovaný prodejcem značek Samsung, Beko, Whirlpool, Liebherr, Sage a dalších, kde máte záruku kvalitních a rychlých servisních úkonů daných značek. Zárukou kvality je i velmi vysoké hodnocení od našich spokojených zákazníků na srovnávacích portálech heureka.cz a zbozi.cz

Elektro Urbánek s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro nákup elektroniky a domácích spotřebičů. Patříme do sítě odborných elektroprodejen Planeo, což je jistě zárukou kvalitní nabídky zboží, solidních cen a jistotou souvisejících služeb.

Jsme tady, abychom vám ukázali, jak můžete udělat váš domov lepším místem.

Elektro Urbánek s.r.o.
Nám.Osvobození 249/12
78901, Zábřeh na Moravě
tel: 583411158
e-mail: obchod@elektrourbanek.cu
kontaktní osoba: Erik Baumann

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 8:00 – 17:00

Sobota: 8:30 – 11:30

Neděle: Zavřeno

Prodejna s kompletním sortimentem. Specializace na televizory, audio, vysavače a malé domácí elektro.

Showroom a prodejna specializovaná na kávovary, vestavné spotřebiče a velkou bílou techniku, ledničky, pračky, sušičky, myčky, sporáky atd. Specializujeme se i na sestavování kuchyňských setů na míru. Díky tomu, že máme spotřebiče vystavené a nainstalované ve skutečných kuchyňských linkách, si je můžete vyzkoušet a přesněji si představit jak bude spotřebič vypadat nainstalovaný.