Informace o produktu

Zbožňujete kvalitní kávu na všechny způsoby?

Máme pro vás skvělou zprávu! Už nemusíte do nejbližší kavárny. Plně automatický kávovar Espresso Siemens EQ.6 TE655203RW vám ji připraví přímo u vás doma a dokonce se pak i sám vyčistí. Vy si musíte jen vychutnat tu skvělou chuť kávy.

Komfortní obsluha a vynikající chuť kávy

Automatický kávovar Espresso Siemens EQ.6 vám v pohodlí domova připraví z kvalitní zrnkové kávy nápoj přesně takový, na jaký máte právě chuť. Na dotykovém displeji jednoduše zvolíte typ nápoje. Na výběr máte od Ristretta přes Espresso až po Cappuccino či Latte Macchiato. V nabídce jsou také kávové speciality, jako je Americano, Flat White či Cafe Cortado. Pro dokonalou chuť jsou v kávovaru oddělené výpusti na mléčnou pěnu, teplé mléko a horkou vodu. U všech káv a mléčných specialit je možná příprava dvou samostatných šálků díky funkci oneTouch DoubleCup.

Kávovar je vybaven funkcí SensoFlow Systém, což je ohřevný systém, který zajišťuje ideální konstantní teplotu spaření a tím i maximální požitek z kávy. Funkce AromaDouble Shot zase umožní připravit extra silnou kávu při zachování správného aroma. Ostatně sílu kávy si můžete zvolit při přípravě kteréhokoliv nápoje. Stejně snadno si volíte také teplotu nápoje, poměr mléka a kávy nebo velikost šálku, abyste jej měli naplněný přesně tak, jak chcete. Pro dva nápoje si své nastavení můžete uložit a jejich přípravu pak zahájíte snadno stiskem jednoho tlačítka.

Mléčné nápoje pro něj nejsou žádný problém

Pro milovníky kávových nápojů s mlékem či mléčnou pěnou je kávovar Espresso Siemens EQ.6 jako stvořený. Díky inovovanému napěňovači mléka je příprava takového nápoje otázkou jednoho dotyku. Kávovar můžete připojit buď na mléčný kontejner (dokoupitelné příslušenství) nebo přímo na krabici na mléko. Po každé přípravě mléčného nápoje proběhne AutoMilk Clean, tedy plně automatické parní čištění mléčného systému. Tryska na mléko je snadno oddělitelná, takže ji snadno propláchnete pod tekoucí vodnou či v myčce. Výrobce myslel také na potřebu použití vysokých sklenic, a proto je možné nastavit výšku výpusti mléka až pro 14 cm vysoké sklenice na Latte Macchiato.

Chytrý a praktický kávovar, kterému není co vytknout

Kávovar Espresso Siemens EQ.6 se chlubí tlakem čerpadla 19 barů, odolným keramickým mlýnkem ceramDrive s nastavitelným stupněm mletí, a vyjímatelným zásobníkem na vodu o objemu 1,7 l. Kávu můžete připravit nejen z čerstvých zrnek, jejichž aroma udržuje speciální víko zásobníku, ale také z mleté kávy, na kterou je připraven oddělený zásobník. Při zapnutí a vypnutí projde kávovar automatickým čisticím programem. Pro snadné čištění je přizpůsobena také vyjímatelná spařovací jednotka a odkapávací mřížka s kontejnerem na spařenou kávu. Praktický je ukazatel počtu zbývajících šálků před výměnou vodního filtru, odvápněním a čištěním.

Aby kávovar nespotřebovával mnoho energie, automaticky přechází do režimu Standby po vámi nastaveném čase (max. příkon je 1500 W). Obsluha je díky podsvíceným tlačítkům velmi příjemná, jazyk displeje je navíc programovatelný. Kávovar Espresso Siemens EQ.6 má také dětskou pojistku, takže není možné náhodné spuštění spařovacího procesu. Při provozu oceníte také přihrádku na napájecí kabel (1 m) a návod na obsluhu ukrytý uvnitř spotřebiče. V balení spolu s kávovarem najdete také spojovací hadičku k mléčné trysce, trubku na mléko z plexiskla, kontrolní testovací proužky ke stanovení tvrdosti vody a tuk k promazání spařovací jednotky. Dokoupit si můžete vodní filtr BRITA, který redukuje obsah vápníků ve vodě, zlepšuje chuť kávy a prodlužuje životnost spotřebiče.

Specifikace

Plně automatický kávovar
šedý

Chuť
* SensoFlow System: Inovativní ohřevný systém pokaždé zaručí maximální požitek z kávy, díky ideální konstantní teplotě spaření.
* Všechny druhy kávy stiskem jednoho tlačítka: Espresso, Espresso Macchiato, káva, Cappuccino, Latte Macchiato, káva s mlékem. Rychle a pohodlně.
* Další kávové speciality pro větší požitek: Americano, Flat White, Cafe Cortado.
* AromaDouble Shot – extra silná káva při zachování správného aroma
* Individuální nastavení teploty nápoje
* Volitelný vodní filtr BRITA: Redukuje obsah vápníku ve vodě, filtruje látky ovlivňující chuť a vůni kávy a prodlužuje životnost spotřebiče

Komfort
* CoffeeSelect Display: všechny kávové i mléčné nápoje mohou být jednoduše navoleny dotekem.
* Oblíbené: uložte až 2 oblíbené nápoje
* IndividualCup: Individuálně nastavitelná velikost šálku, abyste měli šálek naplněný přesně tak, jak chcete
* Nastavitelný poměr mléka a kávy u všech nápojů
* Výškově nastavitelná výpusť kávy mléka: až 14 cm vysoké skleničky na Latte Macchiato
* oneTouch DoubleCup: Příprava dvou samostatných šálků u všech káv a mléčných specialit
* Vyjímatelný zásobník na vodu (1.7 l objem)
* Flexibilní řešení pro přípravu mléka: rozhodněte se zda připojíte na mléčný kontejner a nebo použijete jiný, např. krabici na mléko
* Krátký návod na obsluhu vždy po ruce uvnitř spotřebiče

Výkon
* Kvalitní a odolný keramický mlýnek ceramDrive
* One-touch příprava mléčné speciality s jemnou pěnou díky inovovanému napěňovači mléka
* Separátní výpusť mléčná pěna, teplé mléko, horká voda
* Významná úspora času: nejrychlejší první šálek!
* Tlak čerpadla: 19 barů
* Separátní zásobník na mletou kávu
* Auto-off: automatické vypnutí do režimu Standby po nastaveném čase
* Záruka 15000 šálků kávy: spotřebič s vysokou kvalitou od prvního šálku až po 15 000 šálek (platí pro nekomerční použití do 24 měsíců)

Hygiena
* Vyjímatelná spařovací jednotka
* Automatický čistící program při zapnutí, a vypnutí
* AutoMilk Clean: Plně automatické parní čištění mléčného systému po každé přípravě mléčného nápoje.
* Tryska na mléko vyjímatelná a oddělitelná pro jednoduché čištění pod tekoucí vodou nebo v myčce
* Odnímatelná odkap. mřížka s kontejnerem na spařenou kávu
* Automatický čistící a odvápňovací systém souhrnně volitelné v programu Calc n clean
* Ukazatel počtu zbývajících šálků před výměnou vodního filtru, odvápněním a čištěním

Různé
* Podsvícení tlačítek
* Zásobník na kávová zrna s víkem, který udržuje aroma kávy (300g)
* Nastavitelný stupeň mletí (vícestupňové)
* Jazyk displeje programovatelný
* Dětská pojistka: náhodné spuštění spařovacího procesu není možné
* Přihrádka na napájecí kabel; délka kabelu: 1m
* Příkon: max. 1500 W

Příslušenství:
* spojovací hadička k mléčné trysce, trubka na mléko z plexiskla, kontrolní testovací proužky ke stanovení tvrdosti vody, tuk k promazání spařovací jednotky

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 9.761
Výška (cm): 0.00
Šířka (cm): 0.00
Hloubka (cm): 0.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 10.992
Výška (cm): 50.80
Šířka (cm): 34.30
Hloubka (cm): 42.80
EAN: 4242003806395

Záruční doba: 24 měsíců