product_2070062
688792product_2070062SAMRB38J7215SREF_6

SAMSUNG RB38J7215SR/EF

22990 

Beznámrazová lednice v nerez provedení. Energetická třída A++

Není skladem

Katalogové číslo: 3332790 Kategorie: ,

Informace o produktu

SAMSUNG RB38J7215SR/EF

Špičkově vybavená kombinovaná chladnička Samsung, která se díky nadstandardnímu objemu hodí do větších domácností. Její celkový užitný objem totiž činí 384 litrů (254 litrů chladnička, 130 litrů mraznička), takže se hodí pro skladování potravin přibližně pěti osob. Po technologické stránce je přitom vybavena naprosto luxusně – o chlazení potravin totiž pečuje špičkový digitální invertorový kompresor, jenž se vyjímá mimořádně tichým (max. hlučnost pouhých 39 dB) a hlavně spolehlivým chodem. Samsung na něj proto poskytuje exkluzivní 10letou záruku.

Další bez debat luxusní technologií je beznámrazový systém True NoFrost – díky němu už nemusíte ručně odmrazovat chladicí část. Kromě vašeho času, ale ušetří i peněženku – pozitivně se totiž projevuje na celkové spotřebě, a proto patří chladnička do mimořádně efektivní třídy A++. Dlouhodobě vysoké úspoře navíc napomáhá i efektivní LED osvětlení. Opomenout nesmíme ani speciální přihrádku FreshZone, díky které vydrží skladované maso a ryby až dvakrát déle chutné a čerstvé. Ve všech směrech se jedná o prémiově zpracovaný model, a to jak po stránce technologické, tak i kvality zpracování.

True NoFrost

Díky funkci True No Frost se nevytváří v prostoru chladící části led. Odpadá tak nutnost ručního odmrazování spotřebiče. Funkce True No Frost se oproti běžnému NoFrost systému vyznačuje ještě menšími energetickými nároky, což zaručuje delší životnost chladícího systému.

Invertorový kompresor

Chladnička je vybavena nejmodernějším typem kompresoru značky Samsung, který pracuje na principu invertoru. Má tedy méně pohyblivých částí a jednodušší konstrukci, která však zaručuje maximální efektivitu provozu. Kompresor je proto výrazně spolehlivější a slibuje i delší životnost. I to je jeden z důvodů, proč výrobce nabízí záruku 10 let na kompresor. Nespornou výhodou je i tišší provoz.

Systém MultiFlow

Rovnoměrné ochlazování potravin střeží funkce Multi Flow. Ta funguje na principu pokrytí celého prostoru studeným vzduchem, který se dostává prostřednictvím samostatných výstupů do všech otevřených přihrádek. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé a zachovávají si po delší dobu nezměněnou chuť.

Více prostoru uvnitř, totéž zvenku
Chladnička má větší vnitřní prostor než průměrná chladnička s mrazákem dole, ale zvenku má přesně stejné rozměry.* Prostřednictvím technologie SpaceMax Technology™ jsou ve stěně chladničky zabudované tenké trubky, díky čemuž vzniká větší vnitřní kapacita bez snížení energetické účinnosti.
*Ve srovnání s chladničkou Samsung RL55VTEBG1 / RL50RGEMG1

Rovnoměrně ochlazuje každý roh
Systém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, díky čemuž se zachovává konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.

Ideální péče o maso a ryby
Zóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uchování masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť.

Uskladnění potravin podle vašich představ
Čtyři nastavitelné dveřní přihrádky vám pomohou snadno uspořádat a flexibilně uskladnit potraviny různé velikosti. Přihrádky lze nastavit tak, aby se do nich vešly lahve, kartony a další potraviny všech velikostí a maximálně se využíval úložný prostor.

Přihrádka s možností úplného otevření (mrazák)
Větší otvor usnadňuje uspořádání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.

Osvětlení LED
Diody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky, aniž by snižovaly chladicí výkon.

Už žádná námraza
Technologie True No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát tak rychle**, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost.
**Na základě porovnání chladničky Samsung RL39THCTS bez technologie True No Frost a chladničky RB31FERNCWW s technologií True No Frost. Individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na používání spotřebitelem

 • Objem 384 l (chladnička / mrazák) 254 / 130
 • Energetická třída A++
 • Systém NoFrost s cirkulací vzduchu v mnoha směrech pomocí technologie Multi-Flow
 • All-around Cooling – dokonalé chlazení v každém rohu
 • Invertorový kompresor s prodlouženou 10 letou zárukou
 • Venkovní LED displej s ledově modrým podsvětlením
 • Výrobník kostkového ledu
 • Funkce rychlé mrazení
 • Funkce rychlé chlazení
 • Zóna Fresh pro účinnou ochranu čerstvosti
 • Přihrádka na vejce
 • Přihrádka na mléčné výrobky
 • Zásobník na lahve ve dveřích
 • Zásuvka na ovoce a zeleninu
 • Zapuštěná rukojeť dveří
 • Zvuková signalizace otevřených dveří
 • Horní LED vnitřní osvětlení
 • Barva Skutečná nerezová ocel
 • Rozměry (Š x V x H mm) 595 x 1927 x 650

Additional Information

Hmotnost 2 kg