Informace o produktu

Vše o produktu

soundbar • technologie QuietPort a PhaseGuide • Dolby Digital a DTS • Bluetooth • Wi-Fi • 1× HDMI vstup • 1× HDMI výstup • optický port • analogový výstup • ethernetový port • micro USB • 3,5mm jack • v balení: dálkový ovladač, HDMI kabel, optický kabel, napájecí kabel, 2× AAA baterie

BOSE SoundTouch 300

Bose SoundTouch 300 je mimořádně stylový a technologiemi napěchovaný soundbar, který se stane dokonalým doplňkem k novému televizoru. Jeho schopnosti navíc umocní precizním zvukovým podáním a chytrými technologiemi v čele s Bluetooth a Wi-Fi. Jeho předností je navíc možnost rozšíření až do 5.1kanálové podoby. Precizní zvukové podání s důrazem na basy zajišťují patentované technologie QuietPort a PhaseGuide doplněné o podporu audio formátů Dolby Digital a DTS. Z filmů, her i hudby konečně dostanete maximum.

I nejnáročnější zákazníci pak budou jásat nad designem, který tvoří kombinace luxusních prvků v podobě skla a kovu. Soundbar můžete ovládat jak pomocí dálkového ovladače, tak i chytrými telefony a tablety a celkově jde o geniální skloubení technologie a designu.

Malý soundbar, ohromující zvuk. Připravte se na kino zážitek uprostřed obýváku.

Nejlepší zážitek

SoundTouch 300 přináší vysoký výkon pro perfektní ozvučení i větších prostor s důrazem na basovou složku. Každý jeho centimetr je nabitý těmi nejmodernějšími technologiemi, aby vám neunikl ani jeden decibel. K dispozici jsou tak i patentované technologie QuietPort a PhaseGuide, abyste si dokonalý zvuk užili v každé části místnosti.


Konečně design na úrovni

Tento soundbar představuje dokonalé skloubení funkčnosti a designu. Jeho tvůrci projevili zručnost a talent, když spojili jeho exkluzivní skleněnou desku s perforovanou kovovou mřížkou, která přitahuje pozornost.


Pokrokové technologie

SoundTouch 300 je konstruován tak, aby byl poslech hudby co nejpříjemnější. Proto disponuje bezdrátovými technologiemi Bluetooth a Wi-Fi. Ovládat jej i streamovat hudbu tak můžete pomocí smartphonů, tabletů a dalších chytrých zařízení.


Geniální ovládání

S tím úzce souvisí aplikace SoundTouch. Právě díky ní budete mít dokonalou kontrolu nad zážitkem z poslechu. Využívat můžete oblíbené služby Spotify či Deezer, poslouchat internetová rádia nebo hudbu uloženou ve vašem telefonu.

Technické parametry BOSE SoundTouch 300

Rozměry
Šířka 97,8 cm
Výška 5,7 cm
Hloubka 10,8 cm
Ostatní parametry
Dekodéry Doby Digital, DTS
Hmotnost 4,7 kg
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce BOSE

 

BOSE Acoustimass 300

Renomovaná společnost BOSE přináší na trh novinku, která vás doslova ohromí. Ať už jste laik nebo ostřílený hudební profesionál, jistě dokážete ocenit kvalitní zvuk tvořený zejména dunivými basy. To vše je napěchováno do designového modulu, který svoji jednoduchostí ladí i s nejmodernějším interiérem.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátové připojení
Exkluzivní design s využitím tvrzeného skla
Bezdrátový basový modul

BOSE Acoustimass 300 je špičkový subwoofer, díky kterému budete basy nejen slyšet, ale také cílit. Naprosto každého pak upoutá opravdu vytříbený design z kvalitního tvrzeného skla. Díky bezdrátovému připojení navíc nebudou nikde zaclánět zbytečné kabely. Je nutné však počítat s napájecím kabelem. Celý komplet včetně systému SoundTouch 300 si v obývacím pokoji nezadá s profesionálním ozvučením kinosálů.

Parametry a specifikace
Technologie Bluetooth
Šířka reproduktoru 381 mm
Výška reproduktoru 305 mm
Hloubka reproduktoru 305 mm
Hmotnost 13 600 g