1
62345

BOSCH KGE36DL40

17990 

Kombinovaná chladnička Bosch KGE36DL40 v úsporné energetické třídě A+++ o výšce 186cm. Technologie LowFrost zpomalí tvorbu námrazy a ušetří vám nejen energii, ale i čas trávený častým odmrazováním + DOPRAVA ZDARMA

Katalogové číslo: 78 Kategorie: ,

Informace o produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGE36DL40 v úsporné energetické třídě A+++ o výšce 186cm. Technologie LowFrost zpomalí tvorbu námrazy a ušetří vám nejen energii, ale i čas trávený častým odmrazováním. Přihrádka ChillerBox slouží speciálně pro uchování čerstvého masa, nebo ryb, které udrží až 2× déle čerstvé

Kráska v elegantním nerez provedení

Stylová kombinovaná chladnička Bosch KGE 36DL40 je skvělou volbou pro každou rodinu. Tato nerezová krasavice je 186 cm vysoká, přičemž mrazák je umístěn v její spodní části. Její celkový vnitřní objem je 302 l, v pohodě tak pojme i opravdu velké nákupy. K bezproblémovému otvírání dvířek slouží madlo integrované přímo do dveří, zásluhou displeje na rámu chladničky budete mít kdykoliv přehled o všech důležitých údajích

Precizně zpracovaná a nadstandardně vybavená chladnička Bosch, která uspokojí i náročné zákazníky. Její celkový užitný objem činí 302 litrů (214 litrů chladící část, 88 litrů mrazící část), takže je ideální do domácností, které obývají čtyři osoby. Energeticky přitom patří do vůbec nejúspornější třídy (A+++), takže je zaručena maximální úspora vašich financí. Nabízí navíc speciální Crisper a Chiller boxy – ty jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny, respektive masa a ryb a výrazně prodlužují trvanlivost potravin.

 

Nabízí se také funkce dynamického chlazení, která díky vnitřnímu ventilátoru distribuuje studený vzduch do všech částí chladničky. Nechybí pak ani funkce supermrazení. Potěší také nízká hlučnost – ta totiž v maximech dosahuje pouhých 38 dB, což je jedna z vůbec nejlepších hodnot v dané kategorii.

 

Energetická třída A+++

Tato chladnička patří do jedné z energeticky nejúspornějších tříd A+++, takže s ní maximálně ušetříte. Celoroční typická spotřeba dle společnosti nepřesahuje 149 kWh, tedy méně než 0,49 kWh za jeden den. To je vzhledem k celkovému netto objemu 302 litrů doopravdy mimořádná hodnota.

 

Supermrazení

Mrazící prostor je vybaven praktickou funkcí supermrazení. Ta slouží k udržování stabilní vnitřní teploty, a to i v případě čerstvě vkládaných potravin. Jejím úkolem je včas zamrazit vložené produkty, a zároveň zabránit roztávání déle uskladněných potravin. Po stisknutí tlačítka „super“ dokáže nadále snižovat teplotu.

 

Dynamické chlazení

Při použití vnitřního ventilátoru dochází k rychlejšímu chlazení na všech chladících úrovních, a zároveň k menšímu kolísání teplot. Kromě toho se po otevření a zavření dveří znovu rychle dosáhne nastavené teploty. Vytvářejí se tak ideální podmínky pro zachování vitamínů a živin, je zaručena svěžest a neměnná chuť potravin.

 

Superchlazení

Při funkci superchlazení stiskem příslušného tlačítka klesne teplota minimálně na 2 °C. Tato funkce se používá tehdy, když se do chladničky ukládá větší množství potravin. Nové potraviny se rychleji ochladí a zároveň se zabrání tomu, aby teplota stoupla a uložené potraviny se zahřály.

 

Vnitřní uspořádání chladničky

Chladící část nabízí celkem 215 litrů úložného prostoru, dynamické chlazení díky vnitřnímu ventilátoru, automatické odtávání, funkci superchlazení s automatickou deaktivací, funkci dynamického chlazení a LED osvětlení vnitřního prostoru. Její prostor je přitom rozdělen pomocí:

• tří odkládacích ploch z bezpečnostního skla
• tří odkládacích přihrádek ve dveřích
• speciálního držáku na lahve
• CrisperBoxu s regulací vlhkosti, který je ideální pro skladování ovoce a zeleniny
• ChillerBoxu vhodného pro skladování čerstvého masa a ryb

 

Vnitřní uspořádání mrazničky

Mrazící část o objemu 89 litrů nabízí systém LowFrost, který zabraňuje vytváření nežádoucí námrazy, a usnadňuje tak proces odmrazování. Přitom je složena z tří transparentních mrazících boxů s vyjímatelnými mezidny z bezpečnostního skla. Jedním z nich je tzv. BigBox, ve kterém se dají skladovat i skutečně objemné potraviny.Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, které značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 14 kg potravin. Akumulační doba při výpadu elektrické energie je skvělých 35 hodin.