Informace o produktu

Záruka 10 LET na PRO Smart Invertorový motor
U tohoto modelu BEKO nabízí ZÁRUKU 10 LET na invertorový motor, který zajišťuje tichý a plynulý chod i nižší spotřebu energie. Podmínkou uplatnění záruky je registrace do 90 dnů od nákupu spotřebiče na:  www.bekocr.cz . Elektronický certifikát obdržíte již následující pracovní den.
Hi-tech topení …. Topení pračky bez vrstvy vodního kamene

Hi-Tech topení v pračkách Beko je pokryto vrstvou niklu, který dokonale chrání topné těleso proti vodnímu kameni a korozi. Jeho životnost je až 100x vyšší ve srovnání se standardními topnými tělesy.

AquaWave® …. Buben, který vypere prádlo bez toho, aby ho poničil

Máte oblečení, se kterým jste toho již mnoho zažili a chcete, aby vám vydrželo co nejdéle? Buben AquaWave® se speciální strukturou povrchu dokonale pečuje o vaše oblečení a zároveň ho vypere lépe než běžný buben. Váš oblíbené tričko tak bude čistější a déle vydrží.

ProSmart™ invertorový motor

Díky ProSmart™ invertorovému motoru v pračkách Beko můžete mít to nejlepší. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří elektřinu, zaručí téměř nehlučný provoz a má dlouhou životnost. ProSmart™ invertorový motor také přizpůsobí otáčení bubnu vašemu oblečení. Výsledek je tak vždy perfektní a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k oblečení. Užívejte si klidu, zatímco vaše pračka se postará o zbytek – tiše, účinně a po celý váš život.

Auto program …. Automatický program pro bezstarostné praní

Proč se trápit s praním oblečení, když ho pračka může vyprat za vás? Chytré senzory v pračce vědí o vašem prádle vše – kolik ho je, z jakého je materiálu, jak moc je špinavé a tím pádem i to, který program je pro něj nejlepší. Perte prádlo jednoduše a užívejte si času, který vám pračka Beko ušetří.

SteamTherapy® …. Prádlo bez zápachu a pomačkání

Kdo má v dnešní uspěchané době čas na žehlení? Program SteamTherapy® snižuje pomačkání vašeho oblečení až o 58 % a šetří tak třetinu času potřebného k žehlení. Jednoduše vložte prádlo do pračky a generátor vpustí páru přímo do bubnu na vaše oblečení. Zbavíte se tak nejen pomačkání ale i nepříjemného odéru z uskladněného prádla či návštěvy restaurace.

Pračka s PARNÍ funkcí Beko WTV 8735 CS XC0ST

Vlastnosti
Energetická třída: A+++(-10%)
Kapacita prádla: 8 kg
Odstřeďování:  1400 ot./min 
Spotřeba el. energie:  177 kWh/ rok
Spotřeba vody:  9900 l/rok
Hlučnost praní/odstřeďování:  56/77 dB
Český popis
Funkce

16 programů

Odložený start 0-24 hod
Dětský zámek
Velký LCD displej
Nastavení otáček – 1400/1200/1000/800/600/400
16 programů
Bavlna Eco
Bavlna
BabyProtect
Syntetika
Denní expres
Aqua 40´/ 400C
Jemné
Máchání
Odstřeďování
Vlna
Hygiene 20
Super krátký
Autoprogram
Parní osvěžení
Tmavé prádlo
Ruční praní
Čištění bubnu pračky
Přídavné programy
Předpírka
Rychlé praní
Extra máchání
Noční režim
Konstrukce
ProSmart invertorový motor s 10 letou zárukou
Nerezový AquaWave buben
S-shape boční stěny pro zvýšení stability
Ochrana proti přetečení
Barva: Bílá + nerez dvířka
Rozměry (VxŠxH) : 84 x 60 x 59 cm