Informace o produktu

Popis produktu

NeoFrost™

Na rozdíl od obyčejného NoFrost chlazení, které vysušuje jídlo, systém dvojitého chlazení NeoFrost™ se postará o to, aby vaše potraviny zůstaly maximálně čerstvé a navíc zabraňuje míchání pachů mezi chladničkou a mrazákem.

Active Fresh Blue Light™

Modré světlo, technologie Active Fresh Blue Light™, zajišťuje, že proces fotosyntézy pokračuje i u uskladněných potravin v lednicích Beko. Modré světlo prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny.

EverFresh+®

Beko chladničky s přihrádkou EverFresh+® pomáhají minimalizovat ztráty vlhkosti a stabilizovat teplotu pomocí vzduchových kanálů. EverFresh+® poskytuje nejlepší podmínky pro uchovávání ovoce a zeleniny tak, aby si zachovaly čerstvost.

Protizápachový filtr

Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach a bakterie, aby uložené potraviny zůstane déle čerstvé.

Aktivní ionizátor IonGuard®

Skladovali jste někdy v lednici zrající sýr a dort zároveň? Ionizátor v lednicích Beko neutralizuje vzduch v chladničce čímž zabraňuje nepříjemnému míchání a přenosu vůní.   výrobník ledu Twist and Serve

S výrobníkem ledu Twist and Serve jsou kostky ledu stále k dispozici. Jen jedno otočení knoflíku a kostky se dostanou do kontejneru. Snadné plnění vodního zásobníku eliminuje možnost úniku.

Energetická třída A+++

Roční spotřeba elektrické energie 174 kWh/rok

Objem chladničky 219 l

Objem nulové zóny 25 l

Objem mrazničky 97 l

Hlučnost 37 dB

Barva – bílé sklo dveří

Typ chlazení – Neo Frost

Klimatická třída SN-T

Mrazicí kapacita 6 kg/24 hod.

Akumulační doba 40 hod.

Aktivní modré světlo

Skleněné police

Držák lahví – nerezový

Počet zásuvek chladničky 2 ks

Výrobník ledu Twist and Serve

Počet zásuvek mrazničky 3 ks

Automatické odmrazování chladničky

Antibakteriálně upravené těsnění

Antibakteriálně upravené madlo

Aktivní ionizátor

Protizápachový filtr

Výška 185 cm

Šířka 60 cm

Hloubka 65 cm