O společnosti

Elektro Urbánek.cz je internetový nákupní dům provozovaný firmou Elekro Urbánek s.r.o., Zábřeh na Moravě. V našem e-shopu naleznete výběr výrobků ze spotřební elektroniky,specializujeme se na prodej a instalace výrobků značky BOSE , která nabízí výborný zvukový zážitek. Ať už v oblasti ozvučení domácího kina , ozvučení vašeho PC nebo notebooku , sluchátek , zahrad či terasy až po ozvučení pro hudebníky , či nazvučení obchodních prostor, barů ,sportovišť atd.

Můžeme Vám také nabídnout výrobky značky SAMSUNG a LG. Jelikož jsme dlouholetým partnerem těchto značek, je možno u nás zakoupit kompletní sortiment včetně prémiových modelů určených pouze pro vybrané prodejce.

Specializujeme se také na prodej velké bílé techniky ( pračky, lednice, sporáky, myčky atd.) a to především značek BEKO, SAMSUNG, LG, MORA, A JINÉ . Celkově máme na prodejně Leštinská vystaveno cca 160 modelů velké bílé techniky . Dále nabízíme kompletní sortiment Italských kávovarů DELONGHI a kuchyňských robotů KENWOOD. Na prodejně Leštinská se také zabýváme prodejem vestavných spotřebičů ( trouby, varné desky, myčky, atd…..) a jejich sestavováním na míru za velmi výhodné ceny. Vystaveno máme více než 80 různých modelů vestavných spotřebičů. SLUŽBU SESTAVENÍ KUCHYŇSKÉHO SETU NA MÍRU JE MOŽNO VYUŽÍT I NA NAŠEM E-SHOPU. Pouze na tento email elektro.urbanek@centrum.cz
zašlete vaše požadavky, přání a mi Vám rádi poradíme případně pomůžeme s výběrem. Ceny jsou v případě sestavení setu řešeny individuálně.

Elektro Urbánek s.r.o. vlastní také maloobchodní kamenné prodejny (2x v Zábřehu na Moravě) s více jak 20-ti letou tradicí. Od začátku se snažíme prodávat kvalitní elektrospotřebiče se zajištěným servisem a dopravou k zákazníkovi.
Firma Elektro Urbánek s.r.o. patří do celoevropské sítě odborných elektroprodejen Euronics, což je jistě zárukou kvalitní nabídky zboží, solidních cen a jistotou souvisejících služeb.

Elektro Urbánek s.r.o.
Nám.Osvobození 249/12
78901, Zábřeh na Moravě
tel: 583411158
e-mail: prodejna@sonymarket.cz
skype: urbánek.elektro
kontaktní osoba: Martin Chyťa

Prodejna s kompletním sortimentem . Specializace na televizory , notebooky , foto , kamery.

prodejna Náměstí Osvobození 12, Zábřeh prodejna Náměstí Osvobození 12, Zábřeh
prodejna Náměstí Osvobození 12, Zábřeh

 

 

Elektro Urbánek s.r.o.
Leštinská 975
78901, Zábřeh na Moravě
tel: 724234971, 724761891
e-mail: elektro.urbanek@centrum.cz
skype: erik.baumann36
kontaktní osoba: Erik Baumann

Prodejna s kompletním sortimentem . Specializace na velkou bílou techniku , ledničky , pračky , vestavné spotřebiče

144444p
SAM_1440
SAM_1457
SAM_1458